O mně a moje životní cesta

Ahoj,

vítej na mém blogu o zdravém životním stylu a osobním rozvoji. Jmenuji se Josef, moji přátelé a kolegové mi říkají Gord. Narodil jsem se roku 1987, kdy vznikl i francouzský animovaný seriál Byl jednou jeden… život. Jsem programátor v úspěšném slovenském herním studiu PowerPlay Studio. Koncem roku 2016, kdy se blížil můj věk k 30tým narozeninám, se ve mně něco zlomilo a začal jsem si uvědomovat, co pro mne znamená slovo život.

Začal jsem se chovat tak, abych do zbývajících 2/3 života (ano, mám ambice se dožít 90tky) měl plno energie a byl plně zdráv. Proto jsem dost upravil svůj životní styl a začal se života více aktivně užívat. Upravil jsem stravu, začal se ještě více věnovat pohybu, postupně úplně přestal pít alkohol, začal se zajímat o duševní pohodu a v neposlední řadě o investování. Od té doby navštěvuji všelijaké workshopy, přednášky, konference apod. Začal jsem ve větším číst knihy, poslouchat podcasty a nasávat mnoho užitečných informací.

Na tomto blogu jsem se rozhodl zveřejňovat informace, na které při svém vývoji narazím a budu je považovat za prospěšné i pro ostatní. Zároveň věřím, že se mi podaří alespoň někoho motivovat k jakékoliv změně v jeho životě. Ať už půjde o stravu, pohyb, myšlení či zajímavé knihy… Zkrátka v přístupu k životu.

Ať chceme nebo ne, život máme jen jeden (viz. název seriálu) a já udělám maximum pro to, abych si mohl život vychutnávat co nejdéle to půjde. Společně se svojí rodinou, přáteli a dalšími skvělými lidmi, které na své cestě potkávám a jsou nedílnou součástí této cesty. Díky Vám všem, že mi pomáháte překonávat nástrahy života, zlepšovat náladu a jednoduše máme se společně lépe.

Budu vděčný za vaše reakce, ať už budou pozitivní či negativní. Těch kritických si budu obzvláště cenit, jelikož se bojíme kritizovat, ale zároveň je právě kritika to, co nás posouvá dále.

Děkuji za vaši přízeň a přeji pěkný den 🙂

Pepa alias Gord